Polecamy

Co słychać?

Jak coś ma się nie udać, to czasami się… uda!

Aktualności » Jak coś ma się nie udać, to czasami się… uda!

2017-12-12 21:09

Kiedy 7 lat temu Magdalena Grzesiak, właścicielka przychodni stomatologicznej w Skwierzynie przyjechała tu z Poznania, wszyscy poznańscy znajomi spoglądali ze zdumieniem? Jak nie znając miasta, specyfiki mniejszej miejscowości, nie mając wsparcia w ,,miejscowych” chce ona otworzyć tutaj stomatologię?

Miało się nie udać, a się udało. Dzisiaj EM-MED w Skwierzynie to prężnie rozwijająca się marka. Właścicielka jest w trakcie otwierania drugiej przychodni ze swoją wspólniczką na południu województwa.

Na powodzenie tego biznesu wpływ miało wiele czynników: ogromne chęci i potencjał, dobrzy specjaliści, ale także i czynniki czysto infrastrukturalne – jak istniejąca droga ekspresowa S3 z Gorzowa do Skwierzyny. Wygodny dojazd w zaledwie 25 minut oraz stosunkowo krótszy czas oczekiwania na wizytę, niż w większych ośrodkach miejskich, zachęca coraz więcej pacjentów z Gorzowa i okolic do leczenia zębów w Skwierzynie. Oferta obejmuje zarówno leczenie w ramach NFZ, jak i prywatnie.

Właśnie ruszyła kolejna tura przeglądów stomatologicznych w przedszkolach i szkołach. Dotąd przeglądy zostały wykonane w m.in. szkołach w Skwierzynie, Bledzewie, Przytocznej, Santoku, Zemsku czy Janczewie. W przeglądach wykonywanych przez stomatologów udział mogą brać dzieci w wielu od 3 do 10 lat. Każde dziecko po dokonanym przeglądzie dostaje dla rodzica karteczkę z opisanym stanem jego uzębienia. Ale działanie te mają także charakter edukacyjny dla najmłodszych – uczeni są jak prawidłowo dbać o swoją jamę ustną. Uśmiechnięte panie dentystki przełamują niechęć dzieci do wizyt w gabinecie. A na wszystkie zuchy czekają dyplomy!

Jeżeli i w Waszej szkole lub przedszkolu chcielibyście zorganizować nieodpłatny przegląd stomatologiczny, zapraszamy do kontaktu ze Stomatologią Skwierzyna. Pracownicy przychodzi objaśnią wszelkie kwestie związane z organizacją przeglądów dla najmłodszych w Waszej placówce.

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda