Polecamy

Co słychać?

Warto uporządkować sprawy zawczasu

Aktualności » Warto uporządkować sprawy zawczasu

2018-03-07 19:17

Redakcja: Media coraz częściej informują, że wielu Polaków, którzy wyjechali za granicę zostawiając w kraju niezamknięte sprawy karne (sprawy w toku, skazania z warunkowym zawieszeniem, które odwieszono, skazania na karę prac społecznych zamienioną potem na więzienie, itp.) zostaje aresztowanych na polskich granicach lub po przyjeździe po wielu latach do rodziny w Polsce lub też co gorsza jest aresztowanych w innych krajach (Niemcy, Anglia, Holandia, Francja, itd) na podstawie tzw. Europejskiego Nakazu Aresztowania i przywożonych do kraju celem odbycia kary.

Jerzy Synowiec: Mało kto wie, że to - czy jesteśmy szukani polskim czy międzynarodowym listem gończym można łatwo sprawdzić, bo są firmy, które się tym profesjonalnie zajmują.

Red: Czy w Gorzowie jest taka firma?

J.S.: Oczywiście, to "AJ Lex", która za niewielką opłatą może uzyskać dla każdego zainteresowanego pełną informacją w tej kwestii.

Red: Informacja to jedno, ale co dalej, jeśli okaże się, że mamy zadawnione, a niezamknięte sprawy?

J. S.:W dziewięciu na dziesięć spraw jest ratunek. Można, zwłaszcza w drobniejszych sprawach i krótszych karach odwrócić bieg wydarzeń - zmienić niekorzystną decyzję sądu bez przyjeżdżania do Polski.

Red: Jak to zrobić?

J.S: Wystarczy przedzwonić do "AJ Lex" lub bezpośrednio do adwokata (telefony i maile można bez trudu znaleźć w internecie), który specjalizuje się w sprawach karnych, a oni pokierują dalszymi krokami.

Naprawdę warto uporządkować swoje sprawy zawczasu.

 

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda